دانشگاه لرستان از دانشجویان فعال در مرکز نوآوری حمایت می نماید

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان گفت: دانشگاه لرستان از دانشجویان و صاحبان ایده ای که در مرکز نوآوری فعال هستند، حمایت می نماید.

دانشگاه لرستان از دانشجویان فعال در مرکز نوآوری حمایت می نماید

محمد فیضیان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه در چند سال اخیر صندلی این دانشگاه از نظر رتبه بندی های مختلف ارتقاء یافته است، گفت: دانشگاه لرستان در بین تمام دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی کشور، در رتبه 7 فدراسیون سرآمدان ایران (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) قرار گرفته و این پیشرفت ها، حاصل کوشش یک هیئت علمی در سطح بین الملل بوده که به طور مشترک با دانشگاه لرستان انجام گرفته است.

فیضیان با اشاره به امکانات و منابع مرکز نوآوری دانشگاه و چگونگی حمایت از صاحبان ایده، در دانشگاه ابراز کرد: خوشبختانه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در اردیبهشت سال جاری، مجوز فعالیت این مرکز در دانشگاه لرستان صادر شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان با بیان اینکه یک تیم علمی که متشکل از دانشجویان است با راهنمایی یکی از اعضای هیئت علمی در این مرکز مشغول فعالیت هستند، اظهار کرد: یکی از اهداف ما در این مرکز، فراهم کردن وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی است که خوشبختانه محصولاتی هم فراوری شده و از صاحبان ایده ها در این مرکز، حمایت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 3 فروردین 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1070

به "دانشگاه لرستان از دانشجویان فعال در مرکز نوآوری حمایت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه لرستان از دانشجویان فعال در مرکز نوآوری حمایت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید