دانشگاه لرستان از دانشجویان فعال در مرکز نوآوری حمایت می نماید

به گزارش تور مالزی ارزان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان گفت: دانشگاه لرستان از دانشجویان و صاحبان ایده ای که در مرکز نوآوری فعال هستند، حمایت می نماید.

دانشگاه لرستان از دانشجویان فعال در مرکز نوآوری حمایت می نماید

محمد فیضیان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه تور مالزی ارزان، با بیان اینکه در چند سال اخیر صندلی این دانشگاه از نظر رتبه بندی های مختلف ارتقاء یافته است، گفت: دانشگاه لرستان در بین تمام دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی کشور، در رتبه 7 فدراسیون سرآمدان ایران (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) قرار گرفته و این پیشرفت ها، حاصل کوشش یک هیئت علمی در سطح بین الملل بوده که به طور مشترک با دانشگاه لرستان انجام گرفته است.

فیضیان با اشاره به امکانات و منابع مرکز نوآوری دانشگاه و چگونگی حمایت از صاحبان ایده، در دانشگاه ابراز کرد: خوشبختانه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در اردیبهشت سال جاری، مجوز فعالیت این مرکز در دانشگاه لرستان صادر شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان با بیان اینکه یک تیم علمی که متشکل از دانشجویان است با راهنمایی یکی از اعضای هیئت علمی در این مرکز مشغول فعالیت هستند، اظهار کرد: یکی از اهداف ما در این مرکز، فراهم کردن وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی است که خوشبختانه محصولاتی هم فراوری شده و از صاحبان ایده ها در این مرکز، حمایت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1070

به "دانشگاه لرستان از دانشجویان فعال در مرکز نوآوری حمایت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه لرستان از دانشجویان فعال در مرکز نوآوری حمایت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید