خبرنگاران فراوری روزانه الکل در واحدهای صنعتی خرمشهر به 35هزارلیتر رسید

به گزارش تور مالزی ارزان، آبادان - خبرنگاران - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر گفت: روزانه 35 هزار لیتر الکل در 2 واحد صنعتی این شهرستان فراوری می گردد.

خبرنگاران فراوری روزانه الکل در واحدهای صنعتی خرمشهر به 35هزارلیتر رسید

بیژن بداغی پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار تور مالزی ارزان با بیان اینکه واحدهای الکل سازی خرمشهر ابتدا احتیاج منطقه را برطرف نمایند، گفت: با توجه به ظرفیت فراوری الکل در واحد الکل سازی تعاونی شماره یک خرمشهر روزانه 10 هزار لیتر و الکل فن آوران اروند روزانه 25 هزار لیتر الکل 96 درصد مقرر شد پس از برطرف احتیاج شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان مازاد آن به شهرهای دیگر اختصاص داده گردد.

وی با اشاره به استقرار 2 بازرس از اداره صنعت، معدن و تجارت همراه 2 نماینده از معاونت غذا و دارو در واحدهای الکل سازی خرمشهر گفت: به منظور پیشگیری از ویروس کرونا و دسترسی مردم به مواد ضدعفونی نماینده نرخ الکل با گلیسیرین، بدون گلیسیرین و ژل با همکاری رئیس انجمن داروخانه های آبادان و خرمشهر مشخص و به داروخانه های این شهرستان ها ابلاغ شد ضمن اینکه داروخانه های سطح شهرستان مواد ضدعفونی نماینده مانند الکل را بر حسب احتیاج در اختیار مردم قرار دهند.

وی همچنین از گشت مشترک با حضور دستگاه های مختلف از جمله دادستانی، معاونت غذا و دارو، تعزیرات و اداره صمت خرمشهر اطلاع داد و گفت: به همین دلیل به منظور جلوگیری از گرانفروشی و احتکار مواد ضدعفونی طی گشت مشترک تعدادی از افراد متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

بداغی از مردم خرمشهر خواست در صورت مشاهده کمبود و یا نبود مواد ضدعفونی نماینده، موضوع را به نمایندگان اداره صمت مستقر در کارخانه ها اطلاع دهند تا به سرعت برطرف احتیاج گردد.

کرونا مانند سایر ویروس های تنفسی است که در افراد دارای نقص ایمنی مانند بیماران دیابتی، دیالیزی و دارای بیماری های خود ایمنی می تواند خطرناک باشد ولیمرگ و میر ناشی از آن تا به امروز بیش از سه درصد گزارش نشده است.

این ویروس که با منشا چین پیدا شده یک ویروس ناشناخته است و تنها راه مقابله با آن رعایت بهداشت فردی و حاضر نشدن در اجتماعات و محافل عمومی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1113

به "خبرنگاران فراوری روزانه الکل در واحدهای صنعتی خرمشهر به 35هزارلیتر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فراوری روزانه الکل در واحدهای صنعتی خرمشهر به 35هزارلیتر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید