خبرنگاران انگیزه ما برای برگزاری المپیک توکیو بیشتر شد

به گزارش تور مالزی ارزان، تهران- خبرنگاران- نایب رییس کمیته بین المللی المپیک گفت که پس از سفر سه روزه اخیر به ژاپن انگیزه بیشتری برای برگزاری بهتر المپیک و پارالمپیک پیدا کرده است.

خبرنگاران انگیزه ما برای برگزاری المپیک توکیو بیشتر شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، جان کوتس این اظهارات را پس از انتها سفر سه روز خود به همراه رییس کمیته ملی المپیک به ژاپن و بازگشت به سوییس خاطرنشان کرد.

رییس کمیسیون هماهنگی 2020 توکیو گفت: این نشست بسیار مثبت است و نشان می دهد ما در این مرحله توانسته ایم به ژاپن برگردیم. طی سه روز گذشته همکاری نزدیک و ارتباط منظم با دوستانمان در ژاپن، شرکای سراسر جهان و کل جنبش المپیک بار دیگر نشان داد که ما با هم قدرتمندتر هستیم.

وی افزود: این همبستگی و اتحاد به ما کمک می کند تا بازی هایی مناسب برای جهانی پس از کرونا ارایه دهیم، نوری که در انتهای تونلی تاریک به دنبال این دوره فوق العاده سخت برای بشریت فراهم می شود. در حالی که چند ماه آینده بسیار حیاتی خواهد بود، پیشرفت چشمگیری در حال انجام است و با حرکت مثبت، ما در حالی که آماده برگزاری بازی های فراموش نشدنی در سال 2021 هستیم ، از توکیو2020 پشتیبانی خواهیم کرد.

رییس کمیته بین المللی المپیک و هیات همراه یکشنبه گذشته در سفر چهار روزه به ژاپن میزابن بازی های المپیک 2020 سفر کرد.

این نخستین سفر رییس کمیته بین المللی المپیک (IOC) به توکیو میزبان بازی های المپیک و پارالمپیک بود که علاوه بر دیدار با یوشیهیده سوگاس.نخست وزیر جدید ژاپن با شینزو آبه نخست وزیر سابق هم دیدار و گفت و گو کرد.

توماس باخ همچنان اطمینان دارد که بازی های المپیک توکیو در حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و این در حالی است که کمیته بین المللی در نظر دارد تا بودجه برنامه واکسیناسیون انبوه را برای آن دسته از افرادی که قصد دارند از توکیو دیدن کنند، تامین کند.

المپیک توکیو با یک سال تعویق به دلیل شیوع ویروس کرونا، (اول تا 17خردادماه 1400) و پارالمپیک(دوم تا چهاردهم شهریورماه 1400) در پایتخت ژاپن برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1588

به "خبرنگاران انگیزه ما برای برگزاری المپیک توکیو بیشتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انگیزه ما برای برگزاری المپیک توکیو بیشتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید