حسینی: بازیکنان با کیفیتی داریم، باید به استقبال 6 فینال برویم

به گزارش تور مالزی ارزان، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازیکنان باکیفیتی داریم و مطمئن هستم که می توانیم با کسب نتایج خوب شرایط را به سود خود تغییر دهیم.

حسینی: بازیکنان با کیفیتی داریم، باید به استقبال 6 فینال برویم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان ، سیدمجتبی حسینی پس از توقف یک-یک تیمش برابر آلومینیوم اراک در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری گفت: بعد از انتها تعطیلات طولانی لیگ، ملاقات امروز بازی پیچیده ای برای ما شد. در نیمه اول بازی تقریباً پایاپایی شاهد بودیم و توپ بیشتر در اختیار ما بود.

وی اضافه کرد: می دانستیم آلومینیوم در پی این است که پشت دفاع ما رو به ارسال توپ های بلند بیاورد و با ضربات ایستگاهی یا اوت های بلند به ما ضربه بزند. روی این موضوع خیلی تمرین نموده بودیم اما با بی دقتی و عدم تمرکز بازیکنان در اوایل نیمه دوم روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم. در ادامه، خوشبختانه تیم به هم نریخت و توانستیم فوتبال خوب، مالکانه و همراه با گردش و حفظ توپ خوب انجام دهیم و بازی در اختیار ما بود و توانستیم به گل برسیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: در انتهای بازی فشار بسیار سنگینی به حریف وارد کردیم و به نظر من می توانستیم مقابل آلومینیوم که از نظر دفاعی خیلی قوی ظاهر شده است و در 5-6 بازی اخیر گل نخورده، پیروز شویم. جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم که در این بازی سخت ناامید نشدند و شکست را به تساوی تبدیل کردند. فکر می کنم مستحق پیروزی بودیم و بازیکنانم باید بدانند که باید شجاع باشند. مطمئن هستم که صندلی خود را نسبت به صندلی فعلی مان در جدول بهبود می بخشیم. بازیکنان باکیفیتی داریم و با توجه به کاری که داریم انجام می دهیم، مطمئن هستم که می توانیم با کسب نتایج خوب شرایط را به سود خود تغییر دهیم.

حسینی درباره اینکه تیمش زیبا و شجاعانه بازی نکرد و احساس نمی نماید که باید تعویض های خود را زودتر انجام می داد، گفت: اینکه زیبا و شجاعانه بازی نمی کنیم نظر شماست. بازیکنانم بازی بسیار خوبی انجام دادند و زمانی که پس از 30 روز تعطیلی مقابل تیمی قرار می گیرید که در 5-6 بازی گلی نخورده و توانسته بازی های خود را ببرد و به این شکل گل می خوریم، کار برای ما سخت می گردد. بازیکنانم بازی خوبی انجام دادند و نتیجه را برگرداندند. تعویض ها هم در اختیار سرمربی است. از دقیقه 60 تعویض های خود را شروع کردیم و بازیکنان تعویضی 30 دقیقه برای بازی زمان داشتند. به نظر من تعویض ها خوب بود و بازیکنان توانستند مثمرثمر باشند.

وی درباره بازی های پیش روی تیمش بیان نمود: باید شجاع و امیدوار باشیم. این تیم دارد می جنگد و به امید خدا با جنگندگی خوب، فکر مثبت و علم به اینکه تیم خوبی هستیم باید به استقبال این 6 فینال برویم و ان شاالله خدا هم یاری می نماید و در این 6 بازی به جامانده نتایج خوبی می گیریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره موقعیت سوزی های تیمش توضیح داد: از دست دادن موقعیت، از دست دادن موقعیت است دیگر و نمی توان کاری کرد. این موضوع تمرینی ندارد. تمرین ضربات در چارچوب داریم اما باید قبول کنیم که بازیکنان تحت فشار و استرس هستند و باید این شرایط را تحمل نموده، مثبت فکر کنیم و به بازیکنان فشار نیاوریم تا بتوانند برترین کیفیت خود را ارائه دهند.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1968

به "حسینی: بازیکنان با کیفیتی داریم، باید به استقبال 6 فینال برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: بازیکنان با کیفیتی داریم، باید به استقبال 6 فینال برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید