توسعه پهنه های هنری منطقه 6 در سال جدید

به گزارش تور مالزی ارزان، استفاده از ظرفیت ها و داشته های محلی در توسعه و رشد مناطق،در دستور کار مدیریت شهری منطقه 6 است. برنامه ای که به گفته تورج فرهادی، شهردار منطقه، امسال منجر به ایجاد و توسعه پهنه هنری در قلب پایتخت می شود.

توسعه پهنه های هنری منطقه 6 در سال جدید

همهشری آنلاین- زینب زینال زاده: محله ها دارای ظرفیت ها، پتانسیل ها و داشته هایی هستند که مدیریت شهری می تواند با استفاده از آنها و البته جلب مشارکت شهروندان، زمینه توسعه و رشد و شکوفایی بیشتر منطقه را فراهم کند.پهنه رودکی، نمونه ملموسی است که می توان در این باره از آن نام برد. پهنه ای که در محدوده منطقه 11 و حواشی بوستان دانشجو در حال ساخت است تا با تجمیع هنرمندان نمایش و موسیقی، زمینه ارتباط بیشتر مردم با هنرمندان و رشد بیش از بیش هنرمندان عرصه های مختلف هنری را فراهم کند.

امسال در منطقه 6 توسعه پهنه هنری محقق می شود با اتصال ظرفیت های فرهنگی، زمینه برای رشد کافه گالری ها فراهم می شود.تورج فرهادی، شهردار منطقه 6 با رسانه ای کردن این خبر گفت: این پهنه در بخش شرقی منطقه که کافه گالری های فراوانی وجود دارد، ایجاد می شود و از شمال به خیابان بهشتی، از جنوب به خیابان کریمخان زند، از غرب به خیابان قائم مقام و از شرق به خیابان میرزای شیرازی ختم می شود.

به گفته او پهنه هنری یک پروژه ملی است: با انجام این پروژه، گالری های مختلف ایجاد و زمینه برای فعالیت گروه های مختلف هنری فراهم می شود و با دربرگیری موضوع های فرهنگی و اجتماعی، می تواند محرک توسعه هنری در تهران و کشور باشد.

ایجاد گذر کتابفروشی در خیابان کریمخان زند و گذر موسیقی در خیابان لارستان، پروژه های دیگری هستند که امسال از سوی مدیریت شهری منطقه 6 اجرا می شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1184

به "توسعه پهنه های هنری منطقه 6 در سال جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه پهنه های هنری منطقه 6 در سال جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید