توئیت معنادار سایت دولت پس از توییت وزارت خارجه آمریکا

به گزارش تور مالزی ارزان، پایگاه اطلاع رسانی دولت در حساب توئیتری خود با جمله ای معنا دار از حسن روحانی رییس جمهور که در ملاقات با سفرای کشور های خارجی مقیم تهران گفته بود، نوشت: جمهوری اسلامی ایران با صدای رسا اعلام می نماید که اگر 5+1 به همه تعهدات خود عمل نمایند ما هم به تعهدات، عمل می کنیم.

توئیت معنادار سایت دولت پس از توییت وزارت خارجه آمریکا

به گزارش خبرآنلاین، وزارت خارجه آمریکا امروز در صفحه فارسی خود در توییتر جمله ای از بایدن رییس جمهور ایالات متحده آمریکا را به فارسی و با خط نستعلیق، منتشر کرد که چندی پیش در زمان حضورش در وزارت خارجه آمریکا گفته بود.

بعضی رسانه ها انتشار این جمله از بایدن که گفته بود:آمریکا بازگشته است، دیپلماسی به کانون سیاست خارجی آمریکا بازگشته است پیامی آشکار به دولت ایران تعبیر نموده بودند.

اما ساعاتی پس از این توییت وزارت خارجه آمریکا، پایگاه اطلاع رسانی دولت پادبه طور جداگانه در حساب های انگلیسی و فارسی خود جمله ای از حسن روحانی را در کنار پوستری از همین جمله منتشر کرد که او چند روز پیش در ملاقات با سفرای خارجی مقیم تهران گفته بود: جمهوری اسلامی ایران با صدای رسا اعلام می نماید که اگر 5+1 به همه تعهدات خود عمل نمایند ما هم به تعهدات، عمل می کنیم.

این جمله به گونه ای پاسخ به سخن بایدن، تلقی شده است.

روحانی همچنین امروز در مصاحبه تلفنی با سفیر سوئیس که امروز انجام شد بر این مساله تاکید نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1755

به "توئیت معنادار سایت دولت پس از توییت وزارت خارجه آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیت معنادار سایت دولت پس از توییت وزارت خارجه آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید