معین تکلیف گودهای پرخطر منطقه 3 با دستور قضایی

به گزارش تور مالزی ارزان، تهران (پانا) - از سه گود پرخطر رها شده در منطقه 3، دو گود با صدور حکم قضایی و همکاری مالکان مشخص تکلیف شدند و یک مورد آن در مرحله اخذ دستور قضایی قرار گرفته است.

معین تکلیف گودهای پرخطر منطقه 3 با دستور قضایی

به گزارش سایت شهر، محمد رهبر، مسئول نهادهای معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 3 تعداد کل گودهای این منطقه را 37 مورد برشمرد و گفت: شهرداری منطقه 3 همه گودهای سطح منطقه را شناسایی و به مالکان آنها ابلاغ کرده که نسبت به تعیین تکلیف آنها اقدام کنند. بر همین اساس بسیاری از مالکان در حال کار هستند و نسبت به ایمن سازی گودها اقدام کردند.

او با بیان اینکه تعداد گود های پرخطر در منطقه به سه مورد می رسد، افزود: بعضی از گودهای منطقه رها شدند که از جمله آن می توان به دو گود خاص در میرداماد و خیابان آفریقا اشاره کرد که برای این دو گود حکم قضایی گرفته شده است.

رهبر درباره گود پرخطر خیابان آفریقا، گل آذین که در جنب سفارت قطر واقع شده، توضیح داد: این گود به عمق حدود 27 متر و سطح اشغال آن بیش از دو هزار متر است و با توجه به اینکه حکم قضایی شهرداری را ملزم به رفع خطر کرده، شهرداری منطقه در این زمینه اطلاع رسانی کرده و مالک نیز بعد از این قضیه تعهد داد که کار را شروع کند و عملا با تجهیزات ایمن سازی آن در حال انجام است.

به گفته مسئول نهادهای معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 3، گود میرداماد نیز پس از پیگیری های شهرداری، توسط مالک ایمن سازی شده و در حال حاضر در مرحله اجراست.

او ادامه داد: به این ترتیب تنها یک گود پرخطر و رها شده در منطقه باقی می ماند که در مرحله اخذ حکم قضایی است. در صورت اخذ حکم قضایی درباره این گود که در کنار برج پایتخت قرار گرفته است، می توانیم نسبت به تعیین تکلیف این گود اقدام کنیم و مالک را برای ایمن سازی و انجام عملیات ساختمانی پای کار بیاوریم.

رهبر در پایان درباره گودی که در میدان ونک قرار گرفته است گفت: این گود که متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام است، در حال اخذ جواز و اقدامات است و برای مجاورین هیچ خطری ندارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1551

به "معین تکلیف گودهای پرخطر منطقه 3 با دستور قضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین تکلیف گودهای پرخطر منطقه 3 با دستور قضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید