تسریع در جبران خسارات به کشاورزان هرمزگان با حمایت دولت شدنی است

به گزارش تور مالزی ارزان، خبرنگاران/هرمزگان عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: امیدوارم با همراهی دولت و کوشش های استاندار هرمزگان هرچه زودتر خسارات وارده به کشاورزان هرمزگانی جبران گردد.

تسریع در جبران خسارات به کشاورزان هرمزگان با حمایت دولت شدنی است

احمد مرادی در حاشیه بازدید از منطقه ها سیل زده بخش تخت و شمیل بندرعباس، در گفت و گو با خبرنگاران، اضافه نمود: امروز با حضور استاندار هرمزگان از منطقه ها سیل زده بخش تخت و شمیل بندرعباس بازدید نموده و مسائل بوجود آمده را به صورت میدانی آنالیز و امیدوارم با تدبیر استاندار هرمزگان بتوانیم خسارات وارده را در سریعترین زمان ممکن جبران کنیم.

وی با بیان اینکه دو مشکل اساسی پس از وقوع سیل در استان هرمزگان بوجود آمد، اظهار کرد: یکی از مسائل اساسی خسارت به زیرساخت ها از جمله مسدود شدن راه ها و مسائل در حوزه برق و آب و تلفن بود و دیگری خسارت فراوان به بخش کشاورزی و حاصل دسترنج کشاورزان بود.

مرادی با اشاره به اینکه کوشش ها و پگیری های مجموعه استانداری هرمزگان پس از وقوع سیل جای تقدیر دارد، بیان نمود: امیدوارم با رایزنی های اجرا شده از سوی استاندار هرمزگان با مجموعه دولت بتوانیم هرچه زودتر به کاهش نگرانی کشاورزان منطقه و جبران خسارات وارده به آن ها یاری کنیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در شهرستان بندرعباس احتیاج است به قلعه قاضی و فین هم توجه ویژه ای کنیم، اضافه نمود: مسائل این منطقه ها نیز احتیاج به تسریع در پیگیری امور و دستورات صادره دارد تا بیش از این مردم آن منطقه ها در مسائل به سر نبرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1400 بروزرسانی: 18 اسفند 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2241

به "تسریع در جبران خسارات به کشاورزان هرمزگان با حمایت دولت شدنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع در جبران خسارات به کشاورزان هرمزگان با حمایت دولت شدنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید