تا سرانجام تابستان سپاه و ارتش قلعه فلک الافلاک را تخلیه می نمایند

به گزارش تور مالزی ارزان، استاندار لرستان از تخلیه کامل سپاه و ارتش از قلعه فلک الافلاک تا تاپان تابستان سال جاری اطلاع داد.

تا سرانجام تابستان سپاه و ارتش قلعه فلک الافلاک را تخلیه می نمایند

هوشنگ بازوند، استاندار لرستان، ضمن بازدید از قلعه فلک الافلاک و آنالیز فرایند ساماندهی آن، اعلام نمود که تا انتها تابستان 96، کار تخلیه قلعه فلک الافلاک به طور کامل انجام می گردد. وی در ادامه گفت:

سال گذشته رئیس جمهور دستور داد که 40 میلیارد تومان برای تخلیه قلعه فلک الافلاک به سازمان میراث فرهنگی اختصاص یابد. پیرو این موضوع تقاضای 18 میلیارد تومان دیگر را دادیم که علاوه بر تخصیص 40 میلیارد تومان به این امر اختصاص یابد. تا به امروز سه میلیارد و 600 میلیون تومان از محل اسناد خزانه به ما تحویل داده شده است.

بازوند از همکاری خوب ارتش نیروی زمینی تشکر کرد و گفت که 12 میلیارد تومان بابت مهمانسرای ارتش به آن ها داده شده و هم اکنون در حال تخلیه آن هستند.

به گفته وی، سپاه هم برای تخلیه موافقت خود را اعلام نمود و تنها اختلافی که وجود دارد بین ما و وزارت جهاد کشاورزی است چراکه قرار بود معادل زمین سپاه به آن ها زمین تحویل داده گردد که این مشکل در حال حل و فصل شدن است.

او در ادامه گفت که اداره کل میراث فرهنگی باید روی این بنا اقدامات مرمتی انجام دهد تا مستقر شوند. بازوند در نهایت اعلام نمود:

اگر بتوانیم مصوب دولت را بگیریم تا انتها شهریور کار تخلیه به طور کامل انجام می گردد.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2219

به "تا سرانجام تابستان سپاه و ارتش قلعه فلک الافلاک را تخلیه می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا سرانجام تابستان سپاه و ارتش قلعه فلک الافلاک را تخلیه می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید