تام و جری جدید سال آینده ساخته می گردد

به گزارش تور مالزی ارزان، ظاهرا برادران وارنر رویاهای بزرگی برای بخش انیمیشن این استودیو دارد. طبق آنچه منابع خبری گزارش نموده اند این استودیو و بخش انیمیشن آن (Warner Animation Group) در حال مذاکره با تیم استوری کارگردان فیلم چهار شگفت انگیز هستند تا فیلم سینمایی تام و جری را کارگردانی کند. این فیلم سینمایی ترکیبی است از انیمیشن و یک فیلم لایو-اکشن.

تام و جری جدید سال آینده ساخته می گردد

گفته می گردد که مراحل جدی تر ساخت فیلم سینمایی تام و جری در سال 2019 شروع می گردد. فیلم بخش های انیمیشنی دارد که در آن ها تام و جری را به همان شکل آشنا و قدیمی می بینیم و بخش هایی هم خواهد داشت که در دنیا واقعی فیلم برداری شده اند. شیوه قدیمی تام و جری در خنداندن و سرگرم کردن مخاطب که بدون صدا و به وسیله نوعی کمدی فیزیکی اتفاق می افتاد نیز در تام و جری جدید حفظ شده و بخش های انیمیشنی، صداپیشه ای ندارند.

برادران وارنر از زمان فراوری فیلم لگو (The Lego Movie) در حال تقویت بخش انیمیشن این استودیو است و تشکیل بخش انیمیشن جدید آن در سال 2013 هم تحت تاثیر همین رویکرد بود. به نظر می رسد در قالب این رویکرد جدید قرار است خیلی از عنوان های کلاسیک این استودیو دوباره مورد استفاده قرار بگیرند و جان تازه ای پیدا نمایند. همانطور که فیلم های دنیا دی سی یا فیلم های دنیا هری پاتر برای وارنر بسیار پول ساز بوده اند، این انیمیشن ها که در قلب مردم ریشه دارند هم می توانند با استقبال گسترده ای روبرو شوند.

در عین حال این نکته را هم فراموش نکنیم که دیزنی، رقیب قدرتمند برادران وارنر به خوبی از انیمیشن ها یا فیلم هایی که به نوعی با دنیا انیمیشن ها و کاراکترهای شان رابطه دارند استفاده می نماید و وارنر هم باید در این بخش خود را تقویت نمایند.

در راستای گسترش و تقویت بخش انیمیشن، استودیوی برادران وارنر کریس کلمبوس را هم به عنوان یکی از عوامل پروژه ساخت انیمیشن جدید اسکوبی دو (Scooby-Doo) جذب نموده است. گفته می گردد این فیلم در فصل اول سال 2020 روی پرده خواهد رفت. کلمبوس بخاطر ساخت دو قسمت از مجموعه تنها در خانه و دو قسمت از مجموعه فیلم های هری پاتر شناخته شده است.

سوای کارتون های کلاسیک، قرار است کماکان شاهد فیلم هایی از دنیا لگو هم باشیم. یک نمونه از این فیلم ها فیلم لگو 2 (The Lego Movie 2) است که در فوریه سال آینده شاهد اکرانش خواهیم بود.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 1 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 159

به "تام و جری جدید سال آینده ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تام و جری جدید سال آینده ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید