به هیچ عنوان سالن را تغییر نخواهیم داد، ضیایی به ماجرا ورود کند

به گزارش تور مالزی ارزان، به گزارش خبرنگاران، دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر والیبال امروز جمعه با برگزاری 6 دیدار پیگیری خواهد شد و پیغام خراسان در مشهد میزبان فولاد سیرجان خواهد بود. طبق اعلام سازمان لیگ پیغام خراسان به دلیل مسائل امنیتی سالن مهران، نمی تواند در این سالن میزبان فولاد باشد و باید یک مجموعه دیگر را برای برگزاری رقابت معرفی کند در غیر این صورت با نتیجه فنی سه بر صفر بازنده اعلام خواهد شد.

به هیچ عنوان سالن را تغییر نخواهیم داد، ضیایی به ماجرا ورود کند

جبار قوچان نژاد سرمربی تیم پیغام مشهد در گفت و گو با خبرنگاران، درباره مسائل پیش آمده گفت: باید گزارش ناظران بازی در چند هفته گذشته که پیغام میزبان رقابت ها بوده را آنالیز کرد. باید یک تماشاگر کاری انجام داده باشد و یا اتفاقی افتاده باشد که ناظر گزارش بدهد این سالن امن نیست. اینها راجع به مسائلی صحبت می نمایند که هیچ منطقی پشت آن نیست.

قوچان نژاد اضافه کرد: سازمان لیگ باید قبل از دریافت 100 میلیون تومان از تیم ها پیش از آغاز رقابت های لیگ درباره ایمن و استاندارد بودن سالن ها نظر بدهد نه اینکه 100 میلیون را از تیم ها دریافت کند و سپس در هفته هشتم رقابت ها تازه بگوید سالن ایمن نیست.

وی در ادامه تاکید نمود: نمی دانم چه چیزی پشت این قضیه است، ظاهرا قرار بوده تیم پیغام زنگ تفریح باشد اما حال که جزو مدعیان قرار گرفته به مذاق بعضی ها خوش نیامده و آنها را آزار می دهد وگرنه سالن ما از نظر عرض، طول، ارتفاع، نور و مهمتر از همه کفپوش شرایط خوبی دارد. در مشهد هیچ سالن والیبالی با کف پوش استاندارد نداریم. حتی سالن بهشتی نیز زیر آن سیمانی است و فوق العاده برای کمر و زانو آسیب زننده است و تنها به درد برگزاری مسابقات فوتسال می خورد.

سرمربی تیم پیغام مشهد در ادامه گفت: ما حدود سه، چهار بازی میزبان بوده ایم و سرسوزنی خون از دماغ کسی نیامده است. به هیچ عنوان برای تغییر سالن زیر بار نخواهیم رفت و هر کاری می خواهند انجام دهند چرا که نظر آنهاست و باید جواب بدهند. صحبت های آنها غیرکارشناسی است چرا که یزدانی پناه (دبیر سازمان لیگ) حدود دو ماه پیش مسابقات امیدهای کشور را برگزار نموده است. چطور آن موقع سالن مشکل نداشته و الان یک دفعه سالن غیراستاندارد شده است؟ آن موقع فدارسیون و سازمان لیگ کجا بودند؟ حالا چه اتفاقی افتاده است که می گویند این سالن مناسب نیست؟

وی اعلام نمود: شاید نتایجی که تیم پیغام کسب نموده یک عده را آزار می دهد. شخصا از ضیایی رئیس فدراسیون می خواهم به این قضیه ورود و تیمی برای حل مشکل اعزام کند. به نظر من یزدان پناه بسیار تند می رود و اصلا برای او خوب نیست چراکه دو ماه پیش خودش در مشهد و در این سالن میزبان مسابقات بود.

جبار قوچان نژاد در سرانجام گفت: به هیچ عنوان سالن را تغییر نخواهیم داد. اینجا سالن ما است و در این محل تمرین می کنیم. خدا را شاهد می گیرم که سالنی غیر از این نداریم و هر کجای دیگری که بخواهیم بازی را برگزار کنیم ما نیز میهمان خواهیم شد. اینجا تنها سالن اختصاصی والیبال خراسان است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 181

به "به هیچ عنوان سالن را تغییر نخواهیم داد، ضیایی به ماجرا ورود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به هیچ عنوان سالن را تغییر نخواهیم داد، ضیایی به ماجرا ورود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید