به دلیل تداخل برنامه ها در فوتبال انگلیس؛ احتمال لغو جام اتحادیه افزایش یافت

به گزارش تور مالزی ارزان، برگزاری ادامه فصل متوقف شده لیگ برتر انگلیس می تواند به قیمت ناتمام ماندن جام اتحادیه این کشور تمام شود.

به دلیل تداخل برنامه ها در فوتبال انگلیس؛ احتمال لغو جام اتحادیه افزایش یافت

به گزارش تور مالزی ارزان، در صورتی که فصل آینده رقابت های لیگ برتر انگلیس حداکثر تا ابتدای ماه سپتامبر آغاز نشود، برگزاری مراحل ابتدایی جام اتحادیه این کشور در خطر خواهد بود.

لیگ برتر انگلیس، 12 سپتامبر (22 شهریور) را دیرترین زمان ممکن برای آغاز فصل جدید در نظر گرفته است. سران فوتبال انگلیس قصد داشتند در صورت برگزاری ادامه مسابقات فصل جاری، فصل جدید را در 22 آگوست (اول شهریور) آغاز کنند اما این طرح همین حالا هم امکان پذیر به نظر نمی رسد. برای برگزاری 92 بازی باقی مانده از فصل جاری به علاوه مسابقات جام حذفی، به 7 دور مسابقات آخر هفته و 2 دور بازی میان هفته نیاز است.

اگر لیگ برتر از تاریخ 19 ژوئن ادامه پیدا کند، حوالی هفته اول ماه آگوست به خاتمه می رسد و با در نظر دریافت پیش فصل 4 هفته ای، فصل جدید باید حوالی 29 آگوست آغاز شود. اما تعطیلات ملی 2 تا 8 سپتامبر است که بر اساس شرایط فعلی، احتمالا نادیده گرفته خواهد شد.

هر ساله مراحل ابتدایی جام اتحادیه انگلیس در ماه آگوست برگزار می شود و اگر امسال چنین چیزی میسر نباشد، امکان دارد تمامی تیم های لیگ برتری دیرتر به رقابت ها وارد شوند. تیم های لیگ های سطح پایین تر حتی در صورت برگزاری مسابقات پشت درهای بسته، خواهان برگزاری جام اتحادیه خواهند بود چون درآمد حاصل از حق پخش تلویزیونی این مسابقات اهمیت بالایی برای آن ها دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1371

به "به دلیل تداخل برنامه ها در فوتبال انگلیس؛ احتمال لغو جام اتحادیه افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دلیل تداخل برنامه ها در فوتبال انگلیس؛ احتمال لغو جام اتحادیه افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید