بهرام رضائیان: نظر قاطع بر این بود که سازمان لیگ متولی تبلیغات محیطی باشد

به گزارش تور مالزی ارزان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت برخی از بخشنامه ها به ضرر فوتبال هستند و ان شاالله آن ها را لغو می کنیم.

بهرام رضائیان: نظر قاطع بر این بود که سازمان لیگ متولی تبلیغات محیطی باشد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بهرام رضائیان پس از جلسه مدیران باشگاه ها با مسؤولان فدراسیون و سازمان لیگ گفت: جلسه امروز خیلی خوب بود، رئیس فدراسیون فوتبال با توجه به صحبت هایی که اخیراً پیش آمده بود این جلسه را تدارک دید. کنندگان باشگاه ها آمدند و صحبت کردند. واقعیت این است که فوتبال ما می تواند درآمدزا باشد و بیشتر از این حق خودش را به دست بیاورد، اما نیاز به وفاق و همدلی است. کارگروهی که تشکیل شده امروز مصوب شد. ان شاالله همه دوستان در کنار هم باشند و بتوانند حق واقعی باشگاه ها، هیأت ها و حتی فدارسیون فوتبال را بگیرند.

وی اضافه کرد: هر پولی از هر محلی مانند تبلیغات یا هر محتوایی که تولید شود، فدراسیون فوتبال اولین مرجعی است که نفع آن را می برد و بعد باشگاه های و هیأت های فوتبال هستند. باشگاه های ما واقعا مظلوم هستند و درآمدی ندارند. در این شرایط اقتصادی هزینه ها خیلی سرسام آور شده است. باشگاه ها و مدیرانشان واقعا دغدغه دارند. امیدواریم این جلسه و جلسات بعدی که در کارگروه تخصصی برگزار می شود باعث شود که باشگاه ها به حق واقعی خودشان برسند. همه باید دست به دست هم بدهیم تا اتفاق خوبی بیفتد.

عضو هیأت رئیسه فدارسیون فوتبال در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی اعلام کرده قرار است دوباره سازمان لیگ مجری تبلیغات محیطی باشد، عنوان کرد: او درست می گوید. برخی قوانین و بخشنامه ها قبلا در هیأت رئیسه و سازمان لیگ بوده که تصویب کردند متولی سازمان لیگ باشد. باشگاه ها امروز اظهارنظر کردند. برخی گفتند سازمان لیگ باشد و برخی گفتند خودمان باشیم ولی نظر قاطع بر این بود که سازمان لیگ متولی باشد. رئیس فدراسیون و بهاروند قول دادند در هر مسیری که درآمدزایی بیشتری برای فوتبال داشته باشد همراه هستند و همکاری می کنند.

رضائیان در مورد اینکه عضو کارگروه تخصصی است و این کارگروه در چه راستایی قدم برمی دارد گفت:این کارگروه برای چابک سازی است. برای این است که هر کجا بخشنامه ها جلوی درآمدزایی و منفعت فوتبال را می گیرند آنها را به هیأت رئیسه ببرند و تلطیف کند. برخی از این بخشنامه ها به ضرر فوتبال هستند. آنها را ما انسان ها نوشته ایم. این بخشنامه ها را ان شاالله در فرایند چندروزه لغو و تعدیل می کنیم.

وی اضافه کرد: آجورلو دغدغه تیمش را دارد. استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و خیلی از تیم های پر هوادار دغدغه دارند. ما پرونده و بخشنامه داریم. در شان ما نیست که AFC این طور به ما اخطار می دهد. در پی این هستیم که باشگاه ها در اسرع وقت به درآمدزایی برسند. بیشتر فدراسیون فوتبال این شعار را می دهد چون دغدغه باشگاه ها را ندارد. این درآمد به تیم های ملی می رسد. ان شاءالله تیم ملی در کمترین زمان ممکن به جام جهانی صعود کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2143

به "بهرام رضائیان: نظر قاطع بر این بود که سازمان لیگ متولی تبلیغات محیطی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهرام رضائیان: نظر قاطع بر این بود که سازمان لیگ متولی تبلیغات محیطی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید