بعید می دانم بتوان مترو را تعطیل کرد

به گزارش تور مالزی ارزان، هاشمی درباره پیشنهاد تعطیلی مترو با توجه به شیوع ویروس کرونا در پایتخت توضیحاتی داد.

بعید می دانم بتوان مترو را تعطیل کرد

به گزارش خبرنگار ، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در تشریح مصوبات دویست و بیست و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز سه شنبه 31 تیرماه برگزار گردید گفت: امروز آخرین جلسه شورای شهر تهران بود و اعضا به مدت دو هفته به تعطیلات تابستانی می فرایند و این فرصت مغتنمی برای ضدعفونی شورای شهر تهران است و این تعطیلی بدین معنا نیست که اعضا در محل کار خودحضور ندارند و ما تنها جلسه صحن نخواهیم داشت.

رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: بعد از نطق عضو شورای شهر تهران وارد آنالیز نامه اعتراضی فرمانداری تهران شدیم و اعضا رای به اصلاحات دادند و پس از آن وارد آنالیز نظام نامه فعالیت اجتماعی شدیم و یک فوریت آن به تصویب رسید.

هاشمی درباره آخرین خبرها از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی ادامه داد: بحث اوراق مشارکت و خرید واگن مطرح شده است اما باید گفت مشکل اصلی در سیستم کاغذ بازی اداری است و همین امر موانعی را ایجاد نموده است.

او بیان نمود: یکی از مواردی که مطرح شد معرفی بانک عامل برای انتشار اوراق و تضامین است و شهرداری تهران برای حل مشکل های موجود فعال است.

رئیس شورای شهر تهران در واکنش به پیشنهاد تعطیلی مترو با توجه به شیوع کرونا اضافه کرد: برای تعطیلی مترو با توجه به شیوع کرونا من اظهار نظر نمی کنم و بعید است بتوانند مترو را تعطیل نمایند.

ستاد ملی مقابله با کرونا مخالف تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت است

احتمال تعطیلی مترو تهران در صورت رعایت نشدن فاصله گذاری اجتماعی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1387

به "بعید می دانم بتوان مترو را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعید می دانم بتوان مترو را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید