بذری: می خواستیم در لیگ جهانی کشتی شرکت کنیم اما دیر اقدام کردیم، تیم های غلامرضا محمدی همیشه نتیجه گرفته اند

به گزارش تور مالزی ارزان، بذری، سرمربی تیم کشتی آزاد پتروشیمی بهشهر گفت: مدیرعامل مان موافق حضور در لیگ جهانی بود اما چون دیر اقدام کردیم دیگر فرصتی برای جمع کردن کشتی گیر نداشتیم.

بذری: می خواستیم در لیگ جهانی کشتی شرکت کنیم اما دیر اقدام کردیم، تیم های غلامرضا محمدی همیشه نتیجه گرفته اند

علی اصغر بذری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در این خصوص که آیا این باشگاه درخواستی برای حضور در لیگ باشگاه های کشتی آزاد دنیا داشته است، گفت: چند روز پیش با مدیرعامل باشگاه در این خصوص صحبت کردم که دیدم مخالف حضور در این مسابقات نیست، اما بعد که شرایط را سنجیدیم دیدیم دیگر فرصتی نیست و کشتی گیری نمانده که بخواهیم در لیگ دنیای شرکت کنیم و دوم اینکه زمان برای آماده سازی و جمع کردن تیم نداریم به همین دلیل حضورمان در این رقابت ها منتفی شد.

وی در مورد وضعیت تیم داری پتروشیمی در لیگ آینده تاکید نمود: در این خصوص با انواری مدیرعامل باشگاه صحبت کردیم و او گفت که سال آینده هم در مسابقات هستیم، باید ببینیم شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت.

عضو کادرفنی تیم ملی در مسابقات دنیای 2018 بوداپست در مورد اینکه باز هم عضو کادرفنی خواهد بود یا نه، گفت: نه، هیچ صحبتی با من نشده، من دارم کشتی گیران را در باشگاهم تمرین می دهم و همین جا فعال هستم. عشقم کشتی است و زندگی ام به همین شکل می گذرد.

عضو سابق تیم ملی کشتی آزاد درباره انتخاب غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی آزاد نیز تاکید نمود: او در سال های گذشته هم سرمربیگری تیم ملی را برعهده داشت، مربی بزرگی است، تیم هایش همیشه نتیجه گرفته اند، امیدوارم که شرایطی مهیا گردد که باز هم تیم ملی بهترین نتایج را کسب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 367

به "بذری: می خواستیم در لیگ جهانی کشتی شرکت کنیم اما دیر اقدام کردیم، تیم های غلامرضا محمدی همیشه نتیجه گرفته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بذری: می خواستیم در لیگ جهانی کشتی شرکت کنیم اما دیر اقدام کردیم، تیم های غلامرضا محمدی همیشه نتیجه گرفته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید