این ماه تحریم های جدیدی علیه ایران وضع می کنیم

به گزارش تور مالزی ارزان، نماینده دولت آمریکا در امور ایران گفته دولت این کشور این ماه میلادی تحریم های جدیدی علیه ایران وضع خواهد نمود.

این ماه تحریم های جدیدی علیه ایران وضع می کنیم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، الیوت آبرامز، نماینده دولت آمریکا در امور ایران گفته دولت کشورش این ماه تحریم های جدیدی علیه ایران اعمال خواهد نمود.

الیوت آبرامز گفت: شاهد اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران در ماه جاری خواهید بود. این تحریم ها تا زمانی که ایران با ایالات متحده توافق کند پابرجا خواهند بود.

* تحریم ها علیه ایران

دولت آمریکا در راستای اهداف خصمانه خود علیه جمهوری اسلامی اسلامی ایران و پیشبرد جنگ اقتصادی علیه این کشور تحریم هایی را به بهانه های مختلف وضع نموده است. واشنگتن شرکت های آمریکایی و شرکت های مستقر در کشور های ثالث را به تبعیت از این تحریم ها ملزم می نماید.

دفتر تروریسم و اطلاعات اقتصادی وزارت خزانه داری یا FTI که در سال 2004 به عنوان یکی از نهاد های وزارت خزانه داری آمریکا ایجاد شده مرکز طراحی جنگ اقتصادی این کشور علیه کشور های مخالف با سیاست های کلان واشنگتن به شمار می رود.

دفتر تروریسم و اطلاعات اقتصادی مأموریت ادعایی خود را اجرای راهبرد های دولت آمریکا برای مبارزه با تأمین اقتصادی تروریسم در سطح داخلی و بین المللی، تدوین و اجرای راهبرد های ملی در مورد مبارزه با شبکه های پولشویی و تأمین اقتصادی تروریسم اعلام می نماید.

* اتاق ساکت جنگ اقتصادی

یکی از مهم ترین اهداف و محور های فعالیت دفتر تروریسم و اطلاعات اقتصادی را راهنمایی جنگ اقتصادی علیه ایران، ضربه زدن به گروه های محور مقاومت و تبدیل کردن نظام اقتصادی آمریکا به یک اهرم فشار علیه اقتصاد کشور های ناهمسو با این کشور تشکیل می دهند.

سی ان ان در گزارشی در سال 2010 دفتر تروریسم و اطلاعات اقتصادی را اتاق جنگ ساکت علیه ایران توصیف نموده و درباره آن نوشته است: آن ها در واقع، مسئول فلج کردن اقتصاد ایران هستند. سی ان ان نوشته فعالیت های این دفتر معمولا بدون جار و جنجال انجام می شوند، اما اثرگذار هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1533

به "این ماه تحریم های جدیدی علیه ایران وضع می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این ماه تحریم های جدیدی علیه ایران وضع می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید