انتصابات جدید در شهرداری

به گزارش تور مالزی ارزان، خبرنگاران :معاون شهردار تهران طی احکام جداگانه ای سرپرستان مرکز نوسازی و تحول اداری ، اداره کل رفاه و امور ایثارگران و دفترپایش برنامه، مدیریت پروژه و اطلاعات عملکرد شهرداری تهران را منصوب کرد.

انتصابات جدید در شهرداری

به گزارش خبرنگاران ، طی احکام جداگانه ای از سوی حامد مظاهریان، سجاد احمدوند به سمت سرپرست مرکز نوسازی و تحول اداری، عباسعلی مدیح به سمت سرپرست اداره کل رفاه و امور ایثارگران ، علی جعفری شهرستانی به سمت سرپرست دفترپایش برنامه ، مدیریت پروژه و اطلاعات عملکرد شهرداری تهران منصوب شدند.

در این آیین تودیع و معارفه که با حضور محمدجواد حق شناس عضو و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همراه بود، حامد مظاهریان با اشاره به مدت زمان سپری شده از حضور خویش در شهرداری تهران گفت: افتخار آن را داشتم که در کنار افراد شایسته ای باشم و سعی کردم زمینه رشد آنها را فراهم کنم.

معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا ابراز امیدواری کرد که از ادغام دو معاونت پیشین، معاونتی قوی تبلور خواهد یافت. البته زمانبر بودن و مشاهده بعضی چالش ها در تحقق این مهم طبیعی خواهد بود.

وی تاکید نمود: چیزی که برای آیندگان به ارث خواهد رسید، معاونتی است که برنامه و توجه به سرمایه های انسانی سازمان سرلوحه اهداف آن خواهد بود.

در سرانجام این مراسم، مظاهریان ضمن تشکر از زحمات رضاجلالی مدیرکل سابق امور ایثارگران شهرداری تهران برای ایشان آرزوی موفقیت نمود. همچنین معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران از کوشش های سید مرتضی میرپور و داور نظری اردبیلی تقدیر و ایشان را به سمت مشاور حوزه معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران منصوب کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1889

به "انتصابات جدید در شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصابات جدید در شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید