الکاظمی درباره حضور نظامیان آمریکایی با تسامح برخورد می نماید

به گزارش تور مالزی ارزان، یک نماینده عراقی گفت که نخست وزیر این کشور در برخورد با موضوع حملات ترکیه و حضور نیرو های خارجی در این کشور، ضعیف عمل می نماید.

الکاظمی درباره حضور نظامیان آمریکایی با تسامح برخورد می نماید

به گزارش گروه بین الملل تور مالزی ارزان، حنین القدو نماینده مجلس عراق امروز (یکشنبه) گفت که گروه های سیاسی، دولت و فراکسیون های مجلس موضع یکسانی در قبال حملات ترکیه و حضور نیرو های آمریکایی در عراق ندارند.

به نوشته وبگاه المعلومه، او تأکید کرد که موضع دولت در قبال حملات ترکیه و حضور آمریکایی ها در عراق ضعیف است و می بایست نیرو های ارتش با استقرار در مرز با ترکیه، جلوی این حملات را بگیرند.

حنین القدو، همچنین گفت که منطقه کردستان نیز موضع صریح و روشنی در مورد این حملات ندارد و نیرو های پیشمرگه علی رغم برخورداری از سلاح های پیشرفته کاری برای تأمین امنیت مرز ها انجام نمی دهد.

به گفته این نماینده عراقی، در قانون اساسی این کشور در بند دوم فصل اول تأکید شده است که گروه های مسلح نباید امکان و پایگاه لازم برای انجام حملات به کشور های همسایه عراق از جمله ایران و ترکیه را داشته باشند.

امروز نیز نماینده فراکسیون النهج الوطنی عراق از دولت این کشور خواست که به حضور نیرو های ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا سرانجام دهد و باید پرونده حضور نیرو های آمرکیایی و ائتلاف در عراق بسته گردد و از مسائل حضور این نیرو ها در کشورها، خلاصی یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1339

به "الکاظمی درباره حضور نظامیان آمریکایی با تسامح برخورد می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکاظمی درباره حضور نظامیان آمریکایی با تسامح برخورد می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید