اعزام دو قهرمان پاراکمان کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو

به گزارش تور مالزی ارزان، رییس هیأت تیراندازی با کمان استان کرمان،ازاعزام زهرا نعمتی و علی سینا منشأزاده،دو قهرمان کرمانی تیم ملی پاراکمان، به همراه چهار ورزشکار دیگر تیم ملی کشور، به بازی های پارالمپیک توکیو خبر داد.

اعزام دو قهرمان پاراکمان کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو

به گزارش خبرنگاران کرمان؛محمد جهانشاهی،با بیان اینکه تیم ملی پاراکمان ایران با حضور شش ورزشکار راهی بازی های پارالمپیک توکیو شد،گفت:زهرا نعمتی در رشته ریکرو و علی سینا منشأزاده در رشته کامپوند، به همراه چهار ورزشکار دیگر،اعضای تیم ملی کشور در این دوره از رقابت ها هستند.

وی اضافه نمود:شب گذشته گروه اول کاروان ورزشی ایران شامل 72 ورزشکار در رشته های مختلف ازجمله والیبال نشسته،بسکتبال با ویلچر،دوومیدانی،تیراندازی با کمان،وزنه برداری و ... راهی مسابقات توکیو شدند.

رییس هیأت تیراندازی با کمان استان کرمان،با اشاره به بازگشایی دهکده بازی های پارالمپیک از 26 مردادماه گفت:مراسم افتتاحیه این بازی ها،سه شنبه سوم شهریورماه برگزار می شود که زهرا نعمتی، قهرمان بانوی کرمانی،پرچمدار کاروان ورزشی ایران است.

جهانشاهی اضافه نمود:پس از برگزاری آیین افتتاحیه،مسابقات از چهارشنبه چهارم شهریورماه شروع می شود و تا 14شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی از حضور چهار ورزشکار کرمانی در کاروان ورزشی کرمان در مسابقات پارالمپیک خبر داد و گفت:در این دوره از رقابت ها، در کنار دو قهرمان تیراندازی با کمان استان،دو ورزشکار دیگر ازجمله منصور پورمیرزایی،در رشته وزنه برداری و سعید افروز،در یکی از رشته های دو و میدانی (پرتاب نیزه)،کاروان ایران را همراهی می کنند.

رییس هیأت تیراندازی با کمان استان کرمان در سرانجام ازمردم درخوا ست کردبرای پیروزی،موفقیت وسربلندی ورزشکاران ایران،به ویژه قهرمانان کرمانی،در مسابقات پارالمپیک دعا کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2021

به "اعزام دو قهرمان پاراکمان کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام دو قهرمان پاراکمان کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید