اسبقیان: بهاروند و وزارت ورزش تعامل خوبی دارند، تکلیف فدراسیون ها تا انتها سال معین می گردد

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی گفت: وزارت ورزش و حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال با هم تعامل دارند و آنچه اتفاق می افتد به نفع فوتبال کشور است.

اسبقیان: بهاروند و وزارت ورزش تعامل خوبی دارند، تکلیف فدراسیون ها تا انتها سال معین می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شروین اسبقیان در واکنش به صحبت هایی که مبنی بر انتصابی بودن ریاست چند فدراسیون مطرح شده است، گفت: برنامه این نیست که ریاست فدراسیون ها انتصابی باشد، بلکه فدراسیون های صنفی شرایط انتخابات شان تغییر می نماید. احتمالاً اعضای مجمع آنها تفاوت خواهد داشت که این هم در حال تدوین است. مثلاً در فدراسیون پزشکی ورزشی نماینده ورزشکاران و داوران مانند سایر فدراسیون ها معنا ندارد.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی درباره انتخابات فدراسیون ها، خاطر نشان کرد: دغدغه وزارت این است فدراسیون ها رؤسای خود را بشناسند. چون سال المپیک است مهم است که رؤسا در رأس کار باشند. در بعضی فدراسیون ها ثبت نام ها اجرا شده است، کمیسیون تطبیق هم تشکیل شده که منتظر جواب نهادهای نظارتی هستیم و بعد از آن تاریخ انتخابات را اعلام می کنیم.

اسبقیان در پاسخ به این پرسش که آیا تا انتها سال انتخابات فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می شوند، برگزار خواهد شد، گفت: مطمئناً تا انتها سال تکلیف فدراسیون ها به ویژه المپیکی ها معین می گردد. فرصت برای این کار هست.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی درباره بلاتکلیفی فدراسیون پزشکی ورزشی و اینکه ما در فاصله نزدیک به المپیک ورزشکار آسیب دیده داریم و موضوع دوپینگ هم مطرح شده است، اعلام کرد: این فدراسیون بلاتکلیف نیست. سرپرستان کلاً اختیارات مدیران را دارند. دیروز جلسه ای با ریاست ستاد مبارزه با دوپینگ برگزار گردید. خلیلیان (سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی) هم گزارشی ارائه کرد. خوشبختانه کارها با جدیت انجام می شوند. نهایتاً دغدغه وزارت ورزش این است که انتخابات هر چه سریع تر برگزار گردد.

وی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال توضیح داد: وزارت ورزش دنبال آن است. وزیر ورزش جلسه ای با مسئولان فدراسیون فوتبال داشته است و تصمیمات لازم را خواهند گرفت. تعامل خوبی بین بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال و مجموعه وزارت ورزش وجود دارد و به زودی شاهد تصمیم گیری خواهیم بود. قطعاً آنچه اتفاق می افتد به نفع فوتبال کشور خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1042

به "اسبقیان: بهاروند و وزارت ورزش تعامل خوبی دارند، تکلیف فدراسیون ها تا انتها سال معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسبقیان: بهاروند و وزارت ورزش تعامل خوبی دارند، تکلیف فدراسیون ها تا انتها سال معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید